Apie mus

Copy1

Copy1 tinklas šiais metais švenčia 14-ąjį gimtadienį, kadangi buvo įkurtas 2002-aisiais metais, kada buvo įsteigta įmonė UAB „Skaitmeninis amžius“. Mūsų tinklas turi kuo didžiuotis, nes yra didžiausias, perspektyviausias ir vienintelis toks prekybos bei paslaugų tinklas Lietuvoje.

Copy1 parduotuvės įkurtos ten, kur klientams yra patogiausiai ir lengviausiai pasiekiamos. Apie du trečdaliai centrų įsikūrę įvairių Lietuvos aukštųjų mokyklų patalpose bei jų prieigose. Tačiau teikiame paslaugas, kurios aktualios ne tik studentams, bet ir įvairiems verslo atstovams, todėl likusi centrų dalis yra įkurta didžiųjų miestų centruose, kur poreikis yra didelis. Mūsų parduotuvėse galimos paslaugos tokios, kaip spausdinimas, kopijavimas, plačiaformačių brėžinių spausdinimas bei kopijavimas ir kitos paslaugos. Mus rasite: Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje, Jonavoje bei Alytuje.

UAB „Skaitmeninis amžius“ myli savo klientus, todėl Jums sukūrėme lojalumo programas ir teikiame įvairias akcijas bei nuolaidas. Rūpinamės kokybe, prekių bei paslaugų asortimento didinimu, kad net išrankiausias žmogus pas mus atrastų ko nori.

Įmonės vizija – išlikti pačia novatoriškiausia paslaugų ir prekybos verslo įmone, užimančia tvirtas pozicijas Lietuvos rinkoje bei gaunančią nuolatinius gerus atsiliepimus iš klientų. Misija – malonus ir išskirtinis dėmesys klientams bei pati aukščiausia gaminių kokybė.

2014-aisiais UAB „Skaitmeninis amžius“ įkūrė naują prekinį ženklą smilefoto.lt. Šioje elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti įvairias prekes su fotospauda. Internetinė parduotuvė pasižymi galimybe patiems klientams maketuotis ir kurti prekes pagal savo norus.

2016-aisiais metais spalį startavo eCopy1 elektroninė parduotuvė, kurioje užsakyti prekes ir paslaugas pasidarė dar paprasčiau. Kuo pasižymi visi įmonės gaminami produktai, tai itin kruopščia rankų gamyba. Kiekvienam užsakymui skiriamas ypatingas dėmesys.

Malonus bendravimas ir kokybė – tai mums svarbiausia!